Prižiūri mūsų veiklą:   Profitus
  Registruotis

 

Susipažinkime!

VIKTORIJA ČIJUNSKYTĖ

Įkūrėja ir vadovė 

Beveik dešimt metų dirbdama nekilnojamojo turto ir investicijų valdymo srityje, Viktorija tiki, kad PROFITUS yra tai, kas gali pakeisti požiūrį į investavimą į nekilnojamąjį turtą. “Investavimas mums suteikia laisvę, todėl sukūrėme platformą, kuri bus prieinama kiekvienam. Norint valdyti savo pinigus turime juos įdarbinti, dar daugiau, turime daryti tai prasmingai, atsakydami sau į klausimą, kam panaudosime gautas papildomas pajamas, koks investavimo tikslas.”

AURIMAS SATKŪNAS

Pardavimų projektų vadovas 

Aurimas nekilnojamojo turto srityje 8 metus. Jo patirtis, įgauta plėtojant bei pardavinėjant nekilnojamąjį turtą, leis kūrybiškai bei lanksčiai pažvelgti į kiekvieną situaciją ir surasti tinkamiausią sprendimą.

MINDAUGAS ŠIUIKA

Pardavimų projektų vadovas  

Mindaugas yra sukaupęs įvairios profesinės patirties, o jo gebėjimas bendrauti su žmonėmis puikiai pasitarnauja pardavimų srityje. Jis nuolat domisi NT naujienomis ir gilina savo žinias, turi reikšmingos patirties dirbant NT konsultantu, tai jam leidžia pasiūlyti kokybiškas paslaugas mūsų klientams.

TOMAS JANULEVIČIUS

Pardavimų projektų vadovas  

Sukaupęs beveik dvidešimt metų patirties bankinių bei finansinių paslaugų sektoriuje. Savo profesinėje veikloje vadovaujasi profesionalumo ir atvirumo principais. Pasiruošęs rasti optimaliausius sprendimus kiekvienam klientui.

LINA SKUČIENĖ

Pardavimų projektų vadovė 

Lina yra sukaupus 15-kos metų patirtį finansų srityje. Per tą laikotarpį Lina patirties ir žinių įgavo banke bei unijoje. Darbuose Lina vertina konkretumą, tikslumą. Laisvalaikį mėgsta leisti gamtoje arba su knyga. Gyvenimo moto — nėra nieko neįmanomo, reikia tik noro

ANTANAS KAUNAS

Teisininkas 

Antano profesionalumas ir žinios teisiniais klausimais yra ypatingai vertingi mūsų komandai. Antanas jau beveik dešimtmetį dirba su teisiniais klausimais, didžiausią patirtį sukaupęs skolų išieškojimo bei ginčų nagrinėjimo srityse.

TOMAS PALIULIS

Rizikos skyriaus vadovas 

Sukaupta septynerių metų patirtis finansų sektoriuje, apimant tiek didžiuosius Lietuvoje veikiančius bankus, tiek alternatyvaus finansavimo lyderius Baltijos šalyse, leidžia įžvelgti rizikas bei galimybes įvairiose verslo srityse.

ERNESTA LYNIKĖ

Nekilnojamo turto analitikė 

Septyneri metai profesinės patirties, iš kurios trys metai NT vertinime ir keturi metai NT projektų vertinime banke. Ernestos patirtis padės Profitus investuotojams pasiūlyti geriausius projektus geriausiomis sąlygomis.

MONIKA LENČICKAITĖ

Marketingo vadovė 

Monikos patirtis suteikia mums galimybę būti matomiems ir išgirstiems tiek Lietuvoje, tiek ir tarptautiniame kontekste. Ji tiki, kad pirmas įspūdis yra itin paveikus ir jam sukurti mes turime neaprėpiamas galimybes.

URTĖ ANDRIUŠKEVIČIŪTĖ

Marketingo projektų koordinatorė 

Urtės patirtis B2B pardavimų bei komunikacijos srityje, padės mūsų komandai užtikrinti tvirtą ryšį tiek su investuotojų bendruomene tiek su verslais. Urtė tiki, kad atvirumu paremtas ryšys bei saugios bendrystės jausmas yra viena svarbiausių sąlygų, siekiant optimalaus rezultato.

GRETA KAVECKYTĖ

Marketingo projektų koordinatorė 

Gretos 3 metų patirtis rašyme ir socialinių tinklų valdyme prisideda prie mūsų įmonės žinomumo skatinimo bei auditorijos didinimo per socialinius tinklus ir ne tik. Gretos entuziazmas, optimizmas ir idėjos PROFITUS suteikia naujų spalvų. Laisvalaikiu Greta domisi architektūra bei marketingo subtilybėmis, o darbe vertina kūrybinį įkvėpimą, darbščią aplinką ir beribes tobulėjimo galimybes.

ELENA KASPEROVIČ

Vyr. buhalterė 

Buhalterinės apskaitos ir finansų specialistė, turinti ilgametę vyriausiojo buhalterio patirtį įvairiuose verslo segmentuose: bankų, finansinio tarpininkavimo, gamybos ir prekybos sektoriuje. Matematinis išsilavinimas ir loginis mąstymas leidžia Elenai greičiau spręsti apskaitoje iškylančius klausimus.

ALEKSANDRA MAKAUSKIENĖ

Apskaitininkė 

7 metų patirtis dirbant su įvairiomis buhalterinėmis programomis padeda Aleksandrai efektyviai dirbti ir sėkmingai įgyvendinti darbinius tikslus. Apskaitininkės darbe Aleksandra itin vertina galimybę nuolat mokytis ir tobulėti.

MONIKA STANKAITĖ

Projektų koordinatorė 

Monikos empatija klientams ir patirtis klientų aptarnavimo srityje leis rasti visus atsakymus į klientams kylančius klausimus.

ASTA LABOKAITĖ

Administratorė / personalo vadybininkė 

BIANKA SEMAŠKĖ

Projektų vadovė 

Atsakingosios Biankos „šviežios“ žinios suteikia galimybę ne tik pritaikyti jas praktiškai, bet ir nuolat planuoti, organizuoti ir rūpintis, kad viskas būtų atlikta laiku ir kokybiškai.

DMITRIJUS ČASOVNIKOVAS

Programuotojas 

ERNESTAS GARJONIS

Programuotojas 

BRUNO

Apsaugos departamento vadovas 

Sukaupta ilgametė patirtis privačių asmenų apsaugoje 24/7, garantuoja atsakingą patalpų stebėjimą, neleidžia į biuro patalpas patekti nepastebėtam. Bruno - vienas iš pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos ekspertų. Nuolatinis mokymasis užtikrina greitą reakciją stresinėse situacijose. Bruno išlieka ramus kai komandai to reikia, visada geros nuotaikos ir pasiruošęs jums aprodyti gražiausius pasivaikščiojimo takus.

Tai gali būti tu!

 

Nori prisijungti prie Profitus komandos? Profitus superherojų komanda ieško administratoriaus (-ės) / personalo vadybininko (-ės)!

Valdyba

VIKTORIJA ČIJUNSKYTĖ

Įkūrėja ir valdybos pirmininkė 

MINDAUGAS VANAGAS

Valdybos narys 

Versliojo Mindaugo aštuonerių metų patirtis NT vystymo versle ir nuolatinis NT tendencijų stebėjimas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje leidžia Mindaugui konsultuoti Profitus komandą NT ir verslo klausimais.

Žvilgsnis į PROFITUS

PROFITUS – investavimo į nekilnojamąjį turtą platforma. Mes keičiame požiūrį į investavimą į nekilnojamąjį turtą (NT).

Nuo šiol į NT galima investuoti nuo 100 eur, o pasiskolinti pinigų savo nekilnojamojo turto projektui – daug greičiau ir paprasčiau negu ieškant pinigų banke. Mes suvedame žmones, kurie nori investuoti į NT ir žmones kitoje pusėje, kurie ieško pinigų savo NT idėjai realizuoti.

PROFITUS idėja gimė po truputį. Mums dirbant su NT pirkėjais ir pardavėjais, vystant NT projektus – vis daugiau žmonių teiravosi apie galimybę investuoti savo pinigus į nekilnojamąjį turtą. Ir nebūtinai dideles pinigų sumas. Laikyti savo pinigus indėlyje – neapsimoka, palūkanų bankai nebemoka, investuoti juos į akcijas, to gerai neišmanant, labai rizikinga. Ir štai nekilnojamasis turtas, kurį galima apčiuopti, kuris apsaugo pinigus nuo infliacijos – puikus sprendimas. O dar jeigu NT generuoja nuolatines papildomas pajamas? Geriau būti negali. Tačiau tam, kad būtų galimybė nusipirkti butą ar komercines patalpas, jas nuomoti ir gauti tas pasyvias pajamas reikia nemažo pradinio indėlio. Tad ką daryti? Taip ir gimė idėja PROFITUS – suvienyti žmones ir suteikti galimybę investuoti nedideles pinigų sumas į NT, tapti NT projektų partneriais ar įgyvendinti savo NT projektus.

Šiuo metu dėl Centrinių bankų pinigų skatinimo politikos rinkoje susikaupė didelės sumos santaupų: bankuose, kojinėse, nevertinguose indėliuose. Todėl nenuostabu, jeigu žmogus galvoja apie ateitį ir supranta, kad pinigai turi dirbti – sukurti pajamų srautą ateičiai, nori juos investuoti pelningai ir saugiai. PROFITUS – tai galimybė įdarbinti pinigus į nekilnojamąjį turtą ir gauti papildomas pajamas. Ši platforma keičia NT rinkos žaidimo taisykles.

Nekilnojamasis turtas yra laikoma viena saugiausių investicijų, kuri: - yra atspari infliacijai; - sukuria papildomų pajamų srautą; - ir ją galima apčiuopti, nes tai fizinį pavidalą turintis daiktas! PROFITUS – surenka žmonių investicijas ir jomis yra finansuojamas NT projektas. Kad būtų tikrai saugu – investicija apsaugoma NT projekto savininko NT įkeitimu. Ir suteikiame galimybę visa tai padaryti INTERNETU! Niekur nebereikia eiti, štai kur ritasi pasaulis :)

Prisijunk prie mūsų ir kartu keisime požiūrį į investavimą į nekilnojamąjį turtą!